Як оживити старий сайт в Інтернеті? Список

10.10.2016. Автор: agucul

ondesignМи весь час говоримо, що створення сайтів Луцьк — справа цікава та непередбачувана, але ця серйозність ні в якому разі не повинна мега потужно відбиватись на результаті і заважати вам експериментувати з розробкою web-сайту. Підходьте до завдань по розробці сайту творчо і не бійтеся пробувати щось новеньке. Ваш сайт може бути яким завгодно, тільки не поганим.

І хоча загальне враження залежить від безлічі нюансів, ми знаємо 49 перевірених способів «струснути» практично будь-який ресурс. Зверніть увагу: тут ми не просто розповідаємо, що робити, а даємо посилання — або на інструкцію в Центрі підтримки, або на потрібну сторінку. І відразу попереджаємо: це буде не просто легко, а дуже легко. Не варто подяки, завжди раді допомогти.

Картинка в «шапці» сайту

Додайте в хедер класну ілюстрацію або фотографію і зробіть приємне враження при першому ж знайомстві.

Текст на зображенні

Спробуйте посилити фотографію якимось відповідним висловом, наклавши текст поверх картинки.

Значки до свят

Свята на носі? Відмінно, можна прикрасити сайт підходящими нагоди значками. За допомогою ось цієї програми ви впораєтеся із завданням буквально за п’ять хвилин.

Якірне меню

Дуже зручна і корисна штука, завдяки якій відвідувачі вашого сайту не заблукають і не загубляться. Якірне меню завжди перед очима, не потрібно нічого завантажувати і повертатися в початок. Створення сайтів Луцьк включає програмування дворівневого меню та випадаючого, проте якірне меню з вкладок та рубрик має перевагу над іншими сайтами. Нова функція «Смужки» незамінна, якщо потрібно швидко розділити сайт на смислові блоки. В один з них можна додати вітальну напис: вам знадобиться відповідна картинка і макет смужки з категорії «Ласкаво просимо».

Рамки для фотографій

Увага до деталей відрізняє класний сайт від звичайного. Можна просто завантажити фотографії, а можна «повісити» їх в симпатичні рамки — в ім’я краси і почуття завершеності.

Сторінки для зареєстрованих користувачів

Ви можете додати на сайт розділи, доступні тільки зареєстрованим користувачам, і тоді у вас з’явиться щось на зразок закритого клубу. Звучить інтригуюче!

Імпорт зображень з соцмереж

За допомогою цієї функції у вас вийде зібрати картинки з усіх ваших акаунтів і додати їх на сайт. Один підхід — і все готово.

Відгуки клієнтів

Рекомендації задоволених клієнтів — це найкраща реклама. Опублікуйте їх на сайті і доведіть всім, що ви дійсно класний фахівець. Це візуальний ефект, який з’являється в той момент, коли відвідувач сайту наводить курсор мишки на зображення. Додайте його, і навіть самий пересічний сайт перетвориться до невпізнання. Всіма улюблений музичний сервіс можна використовувати для програвання музики на сайті. Це можуть бути і ваші власні треки, і будь-які інші. Ось інструкція по додаванню плеєра, а ось — за вибором музики.

Ефектні переходи між сторінками

Ви можете зробити так, щоб перехід зі сторінки на сторінку супроводжувався якимось приємним візуальним ефектом. Хочете, щоб читач напевно побачив і прочитав ваш текст? Тоді виділіть найважливіше. Не турбуйтеся, це не буде виглядати нав’язливо, якщо, звичайно, ви не вийдете за рамки колірної схеми.

Підказки на зображеннях

Інформація, що виникає при наведенні курсору на зображення, допомагає людям розібратися, що тут до чого, а заодно оживляє сайт в Луцьку. Дуже корисна і проста в реалізації фіча.

Настроюються мініатюри зображень

Зазвичай мініатюри створюються автоматично, але ви можете вибрати їх пропорції і положення вручну — тоді ваша галерея зображень вийде більш виразною.

Пошук по сайту

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт був зручним, обов’язково додайте на нього рядок пошуку. Ми особливо рекомендуємо її тим, у кого багато тексту або великий вибір товарів.

Бокси

Бокси — це вставки, в які можна помістити будь-який елемент: текст, логотип, банер і т.д. Інструкція по їх додаванню — в Центрі підтримки.

Смужка із зображенням

Вирішили додати на сайт велике і широке зображення? Тут вам знову знадобляться «Смужки». Тільки майте на увазі, що зображення повинно прямокутним і в хорошій якості, тоді це буде виглядати красиво.

Спливаюче віконце для підписки на розсилку

Запустили розсилку? А що з передплатниками? Додайте на сайт спливаюче віконце з формою для підписки, і дуже скоро у вас з’явиться багато нових читачів.

Стрічка соціальних мереж

Цей віджет збирає поновлення з ваших акаунтів в соцмережах і виводить їх на сайт у вигляді красиво оформленої стрічки. Сенс в тому, щоб регулярно публікувати на сайті новий контент і показувати посилання на ваші сторінки в соціальних мережах.

Списки для всього на світі

Список допомагає впорядкувати і красиво подати будь-яку інформацію — наприклад, з його допомогою можна оформити розділ про вашу команду. У нас в редакторі дуже багато класних анімаційних ефектів, сумісних практично з будь-яким елементом — кнопкою, текстом, іконкою і т.д. Вибирайте, експериментуйте, але не забувайте про почуття міри.

Полароїдні знімки

Ви можете перетворити звичайні фотографії в ретро-картинки, зняті на «Полароїд». Додайте галерею, виберіть сітку з ефектом Полароїд і завантажте свої власні знімки. Ну як, подобається?

FAQ, або відповіді на найбільш поширені питання

Особисто ми вважаємо, що це дуже корисний розділ. Він відповідає на популярні питання, вселяє людям довіру, а заодно допомагає донести до них важливу інформацію про бренд і про компанії. Якщо цих аргументів вам недостатньо, то нагадуємо, що сторінка з відповідями на типові запитання здорово впливає на оптимізацію сайту і допомагає йому завойовувати високі позиції в результатах пошуку.

Рубрика: Без рубрики

Комментарии закрыты.